wstęp bezpłatny

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ TARGI

  • przegląd nowości rynku HR Development
  • Wyjątkowe samplingi i sesje merytoryczne
  • Promocyjne rabaty do  50% dostępne tylko na EXPO
  • konkurs z nagrodami: czytniki ebooków, książki, szkolenia
  • Upominek dla każdego zarejestrowanego

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentRSForm has a deprecated constructor in /home/pstd/domains/hrexpo.pl/public_html/plugins/content/rsform/rsform.php on line 11
 
Jacek Kopeć
Trener praktyk, coach i doradca biznesowy z doświadczeniem zawodowym w międzynarodowym środowisku pracy. Oprócz działalności doradczej i szkoleniowej od dwóch lat pełni rolę Dyrektora ds. Rozwoju Sprzedaży w firmie 2KMM Polska. Ponad 12 lat pracował w międzynarodowych firmach farmaceutycznych, tj.: Rhone Poulenc Rorer, Aventis Pharma i Pfizer, gdzie zarządzał Zespołem Sprzedaży, Działem Szkoleń oraz Działem Rozwoju Zasobów Ludzkich.

Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia menedżerskie i sprzedażowe. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu technik sprzedaży, negocjacji handlowych, gier handlowych, perswazji, zarządzania zespołem, przywództwa, motywowania pracowników, komunikacji w biznesie oraz inteligencji emocjonalnej. W swojej pracy łączy wiedzę z zakresu medycyny, psychiatrii i psychologii stosując wybrane metody z zakresu psychologii społecznej i programowania neurolingwistycznego z wieloletnim praktycznym doświadczeniem z zakresu zarządzania w dużych organizacjach biznesowych.

  Foto Jacek Kopeć 1