wstęp bezpłatny

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ TARGI

  • przegląd nowości rynku HR Development
  • Wyjątkowe samplingi i sesje merytoryczne
  • Promocyjne rabaty do  50% dostępne tylko na EXPO
  • konkurs z nagrodami: czytniki ebooków, książki, szkolenia
  • Upominek dla każdego zarejestrowanego

 

7 grzechów głównych firm inwestujących w grywalizację. Czyli jak inwestować w innowacje z głową...

„W jaki sposób zabawa ma mi poprawić kejpiaje? Weź się lepiej do roboty!”
Większość rozsądnych prezesów w taki sposób zareaguje na pomysł wykorzystania mechanizmów z gier w ich firmie. Będą mieli rację, bo 80% projektów związanych z grywalizacją się nie powiedzie.
Wpadną w pułapki, które skutecznie zablokują innowację na kilka lat. Za to te 20% procent, które osiągną sukces zostawią konkurencję w tyle.
Grywalizacja to nowy, warty uwagi temat. Sprzedaż, marketing, obsługa klienta, procesy HR mogą dzięki niej wiele zyskać.

 

Wprowadzenie do Gry Targowej Passion Bingo

W tłumie osób na konferencji lub targach często trudno nawiązać kontakt, porozmawiać, poznać kogoś, kto może Ci pomóc na co dzień. Zanim poznasz kogoś konferencja mija, a Ty wracasz do biura ze stosem ulotek i 2-3 wizytówkami. Pozostaje inspiracja i niewiele nowych osób, które mogłyby być partnerami biznesowymi lub podzieliły się praktyczną wiedzą i doświadczeniem. W największym nieszczęściu dostaniesz tylko wizytówki od nachalnych sprzedawców, którzy będą Cię dręczyć od tej pory telefonami, a Ty będziesz odpowiadać „za pół roku będziemy rozważać zmianę dostawcy środków piorących”. A gdyby tak wcale nie musiało być..?
Te targi będą inne, bo zagrasz z nami  w Passion Bingo!

 

Prowadzący: Mariusza Kapusta, Partner Zarządzający Europejskiego Instytutu Grywalizacji Biznesu

Ekspert zarządzania projektami, praktyk zastosowania grywalizacji w biznesie. Pasjonat łączenia mechanizmów znanych z gier z innymi dziedzinami życia.
Doświadczenie zdobywał prowadząc duże projekty oraz zarządzając międzynarodowymi zespołami w Procter & Gamble. Zdobyte doświadczenie i umiejętności potwierdzają międzynarodowe certyfikaty Project Management Professional PMP®, PMI Agile Certified Professional Professional, Scrum Master oraz International Coach ICC.
Autor kilkunastu gier symulacyjnych i decyzyjnych w zakresie zarządzania projektami, sprzedaży, przywództwa oraz zarządzania firmą. Prowadzi projekty grywalizacyjne dla działów HR, sprzedaży, marketingu.
W trakcie pracy z klientami wypracował autorską metodę zarządzania projektami KISS PM, którą opisał w książce „Zarządzanie projektami krok po kroku”. Propaguje przywództwo i rozwój osobisty wśród młodych ludzi wspierając inicjatywy studenckie oraz koła naukowe.
Oddany sprawie wdrożenia programu rozwoju kluczowych kompetencji przywódczych na wszystkich uczelniach w Polsce. Aktywny fan triathlonu i biegów długodystansowych. Doświadczenie zawodowe przekłada na tworzenie gier rozwojowych dla dzieci i młodzieży.