wstęp bezpłatny

DLACZEGO WARTO ODWIEDZIĆ TARGI

  • przegląd nowości rynku HR Development
  • Wyjątkowe samplingi i sesje merytoryczne
  • Promocyjne rabaty do  50% dostępne tylko na EXPO
  • konkurs z nagrodami: czytniki ebooków, książki, szkolenia
  • Upominek dla każdego zarejestrowanego

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentRSForm has a deprecated constructor in /home/pstd/domains/hrexpo.pl/public_html/plugins/content/rsform/rsform.php on line 11

 

Zoptymalizuj swoją strategię osobistego rozwoju na bazie indywidualnego profilu preferencji komunikacyjnych i relacyjnych Right Path 4/6

 

Zasadniczym elementem w sztuce skutecznej komunikacji jest zrozumienie i akceptacja faktu, że ludzie są różni. Inaczej się zachowują, inaczej myślą, kierują się innymi potrzebami.

Większość konfliktów powstaje przy starciu się różnych poglądów, które zazwyczaj idą w parze z różnymi osobowościami. Stąd niezwykle istotne jest poznanie siebie, naturalnych silnych i słabych stron mojej osobowości oraz zrozumienie i akceptacja postaw i zachowań innych ludzi.

Podczas sesji uzyskają Państwo wgląd w tematykę i metodologię licencjonowanych szkoleń z zakresu budowania efektywnych zespołów oraz skutecznej komunikacji w oparciu o narzędzia psychometryczne amerykańskiej firmy RighPath Resources z Atlanty, USA.

Każdy z uczestników otrzyma bon na 30% zniżkę przy zakupie profili osobowościowych Right Path.